Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /podroze/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /podroze/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /podroze/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Oko na Maroko - 8 dni - PuraVida
+48 601 632 580 biuro@puravida.com.pl

Login

Załóż Konto

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić status płatności, śledzić potwierdzenie, a także oceniać trasę po zakończeniu wycieczki.
Nazwa użytkownika*
Password*
Confirm Password*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon *
Kraj*
* Tworząc konto akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę Prywatności.
[nextend_social_login]

Already a member?

Login

Oko na Maroko – 8 dni

0
CENA - WKRÓTCE
CENA - WKRÓTCE
Imię i Nazwisko*
Adres Email*
Twoje zapytanie*
Zapisz do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

434

Dlaczego podróż z nami?

 • Zapewniamy największe wrażenia
 • Opieka podczas podróży 24/7
 • Wybieramy najlepsze miejsca oraz zabawy

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, chętnie Ci pomożemy.

+48 601 632 580

biuro@puravida.com.pl

03-10.03.2021
Warszawa
Marrakesz
Maroko
Dlaczego Maroko ?
 • Maroko to kraj, który słynie z malowniczych widoków, niesamowitych aromatów, obłędnych kolorów i ciekawej kultury
 • Ludność Maroka składa się zarówno z Arabów, jak i Berberów, a każda grupa etniczna jest źródłem bogatych tradycji i praktyk kulturowych, które można podglądać w całym kraju
 • Maroko ma plaże wzdłuż Morza Śródziemnego i Oceanu Atlantyckiego. Istnieje wiele pięknych miejsc idealnych na relaks.
 • Marokańska kuchnia! – szaszłyk z baraniny, góry kuskusu, tadziń. Wspaniała miętowa herbata z „Pianką” i ciasteczka - twarde, miękkie, orzechowe lub migdałowe, a nade wszystko słodkie. Jemy do syta!
Program

Dzień 103.03.

Naszą wyprawę do Maroko rozpoczynamy oczywiście w Polsce. Spotykamy się na lotnisku w Warszawie, witamy liczymy, odprawiamy wskakujemy na pokład samolotu i fruuuu do Marrakeszu lecimy 
Na miejscu do ogrodów Majorelle wstąpimy i zobaczymy co z nimi zrobiła marka Yves Saint-Laurent. Znajduje się tam liczna kolekcja kaktusów, roślin egzotycznych i drzew. Atmosferę rajskości tego miejsca tworzą baseny, strumienie i fontanny. Ogród to dom wielu gatunków ptaków, których obecność od dziesiątek lat zdradzają dochodzące spośród roślinności świergotania. Po wizycie w ogrodach Państwa zakwaterujemy, a po kolacji na spacer na plac Jamaa el Fna pójdziemy. Potem już tylko zasłużony odpoczynek. Marokanoc.

Dzień 204.03

Pobudka!! Zapraszamy na marokańskie śniadanie. Po śniadaniu zwiedzamy Marrakech, a tam: meczet Kotubija, brama Bab Agnau, dzielnica żydowska, medina, pałac Bahia. Następnie przejazd do Essouiry, a po drodze zatrzymamy się po legendarne wyroby arganowe.
Jak już się Państwo obkupicie zawitamy w Essouirze a tam zerkniemy na port medina, Mellah. Zaprosimy Państwa na spacer uliczkami starego miasta, Sqala du Port. Potem czas wolny. Przejazd do Agadiru. Zakwaterowanie, kolacja. nocleg.

Dzień 305.03

Dzieńdoberek! Dzień na zasłużony odpoczynek. Zostajemy w Agadir, czas na plażę. Dla tych, których świerzbią pięty możliwość spędzenia czasu na lokalnym targu. Dla chętnych możliwość skorzystania z marokańskiego hammamu (SPA). Wieczorem kolacja i impreza.

Dzień 406.03

Śniadanie i pakujemy bambetle do autokaru. Pędzimy w kierunku Qarzazat. Jedziemy przez Taliouine – miasto szafranu, a tam zobaczymy miejsce obróbki drogocennej przyprawy… ahh ten szafran. A czy ktoś z Państwa będzie chętny na piękny ręcznie tkany dywan? Jeśli tak, to zahaczymy o miasto dywanów – Taznakht. Przejazd do Qarzazat. Kolacja i nocleg. Cóż to był za piękny dzień!

Dzień 507.03

Kolejnym słonecznym porankiem wita Państwa Maroko. Wstani, po śniadaniu, ruszamy w dalszą drogę. Kierunek Agdyż – targ daktyli…. Bo kto ich nie uwielbia – nie dość, ze pyszne to jeszcze zdrowe.
Następnie przejazd przez Valley Draa (dolina tysiąca palm), Zagora (nazywana drzwiami pustyni). Docieramy do obozowiska na pustyni. (uwaga! wyjątkowo noclegi w namiotach 4-osobowych) A tam tańce hulańce, animacje, kolacja, wielbłądy…. Cóż za cudowne zakończenie dnia!

Dzień 608.03

Dziś jemy śniadanie na pustyni – jak Beduini. Następnie przejazd do miejsca w którym po dzień dzisiejszy mieszkają potomkowie niewolników oraz gdzie zobaczymy najwspanialsze wyroby z ceramiki – Tamgroute. Cóż za wykonanie! Popołudniu wizyta w studio filmowym – bo Maroko plenerem wielu filmów było i jest. Wieczorem może spacer, może animacje? Kolacja i nocleg.

Dzień 709.03

Poranne śniadanie i wskakujemy do autokaru. Na początek wizyta w Ait ben Haddou-Kasbah plenerze wielu produkcji filmowych m.in. Gladiatora. Potem przejazd przez góry Atlasu Wysokiego najważniejszą przełęczą Tizin’Tichka z najwyższym punktem 2260 m n.p.m.
Jedziemy, jedziemy widoki podziwiamy, po drodze berberyjskie wioski w górach mijamy. Dojazd do Marrakechu, zakwaterowanie, ostatnie zakupy kolacja i tańce, swawole. Impreza pożegnalna. Dobranocccc.

Dzień 810.03

Wszystko co dobre szybko się kończy. Ostatnie marokańskie śniadanie, chwila odpoczynku. Potem wskakujemy do autokaru i pędzimy na lotnisko. Z kieszeniami pełnymi niesamowitych wrażeń, torbą daktyli, walizką przypraw i olejku arganowego oraz własnym tadżin wracamy do Polski. W Warszawie lądujemy o 18 czasu polskiego. Żegnamy się marokańsko i do następnego!

KOSZT WYJAZDU:
WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

W CENIE WYJAZDU:

 • TRANSPORTw dwie strony do Marrakechu i z powrotem z bagażem podręcznym z lotniska Warszawa Okęcie.
 • 7 NOCLEGÓW w hotelach w Maroko w pokojach dwuosobowych w tym jeden nocleg w namiotach na pustyni (4 osobowe).
 • WYŻYWIENIEdwa posiłki dziennie, śniadania i obiadokolacje
 • OPIEKApolskojęzycznego Pilota-Przewodnika na całej trasie.
 • UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNEwariant podstawowy, bez chorób przewlekłych
 • SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCHmin 25 os. w terminie uzgodnionym z koordynatorem.
 • NIESPODZIANKI I DEGUSTACJE w czasie podróży.
 • INFORMACJE PRAKTYCZNE szczegółowy plik wysyłane drogą mailową.
 • WIELE UŚMIECHU i ŻYCZLIWA ATMOSFERA

POZA CENĄ WYJAZDU (DODATKOWO PŁATNE):

 • WYDATKI NATURY OSOBISTEJnp. przekąski, napoje, pamiątki, taksówki, połączenia telefoniczne, dojazd na/ z miejsca zbiórki.
 • Napiwki dla kierowców i lokalnych przewodników
 • Bilety wstępudo atrakcji wymienionych w programie
Zdjęcia
Mapa